Con-Gestor

O firmie

Con-Gestor zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami zatrudniając licencjonowanych zarządców. Osoby w niej pracujące swym doświadczeniem w zarządzaniu sięgają roku 1994. Do dnia dzisiejszego obdarzyło Nas zaufaniem wielu prywatnych właścicieli- mieszkających tak w Polsce jak i za granicą - nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych, użytkowych jak również podmioty gospodarcze tak polskie jak i zagraniczne, powierzając jej w zarządzanie swoje mienie.

Obecnie działamy na terenie takich miast Śląska jak Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Bielsko Biała, Wrocław, a obszar działania ciągle się poszerza. Ze względu na zróżnicowany wachlarz Klientów posiadamy także zdywersyfikowane doświadczenie w obsłudze finansowo-księgowej Klientów, dotyczącej zarządzania.

Po przyjęciu w zarząd nieruchomości, w sposób aktywny działamy na rzecz optymalnego wykorzystania przez Właścicieli powierzonych w zarządzanie zasobów, poprzez między innymi sugerowanie sposobów wykorzystania i zagospodarowania, poprzez regularną ekspozycję zarządzanych nieruchomości, troszcząc się również o to, aby zapewnić swym Zleceniodawcom regularność przychodów z tytułu najmu , dysponując w tym względzie w razie potrzeby doświadczoną i skuteczną obsługą prawną.

Zapraszamy wszystkich Państwa, chcących poprawić jakość funkcjonowania swoich nieruchomości do skorzystania z oferty naszej Firmy. Biorąc pod uwagę, że dość znaczna liczba właścicieli nieruchomości powierzyła nam zarządzanie nimi, przypuszczamy, że zarówno jakość świadczonej przez nas usługi jak i pobierane za nią wynagrodzenie są dla właścicieli satysfakcjonujące.

KONTAKT


Con-Gestor

ul. Gliwicka 228
40-861 Katowice

tel. 32 254-18-04,

biuro.congestor@gmail.com corwoj@gmail.com

NIP: 626-16-22-962

Godziny otwarcia: 800 - 1600